Clubul oamenilor de
afaceri din Iași

Membri Locali

Ilinca  Condrea

Ilinca Condrea

Piscina, Restaurant, Pensiune, Evenimente În Iași
eos Complex
ilinca@eosclub.ro
0748884382
Claudiu  Roman

Claudiu Roman

Cult Of Coders Este O Companie De Dezvoltare Web.
cult Of Coders
claudiu.roman@cultofcoders.com
0747060982
Constantin  Isarie

Constantin Isarie

Servicii Video Marketing
studioup
costel.isarie@gmail.com
0740035741
Mihai  Costea

Mihai Costea

Solutii Software Pe Tehnologii Web
cosmic Web Srl
mihaicostea@cosmicweb.ro
0766379439
Vasile  Ciubotariu

Vasile Ciubotariu

Intervenim Cu Promptitudine La Orice Oră Pentru A Remedia Avarii La Orice Tip De Instalații
Depanari Rapide
contact@depanari-rapide.ro
0770655225
Andrei  Crudu

Andrei Crudu

It Consultant And Trainer, Freelancer
nincode
andrei@crudu.eu
40727796355
Andrei  Popescu

Andrei Popescu

Ajutăm Afacerile Să Crească Dezvoltând Branduri Sofisticate Și De Lungă Durată.
Wave Ideas
office@wave-ideas.com
0756090559
Oana  Lupu

Oana Lupu

Consultare Și Proiectare Peisagistică
arhipeis Online
lupu_oana2007@yahoo.com
0745313858
Gianina  Doroftea

Gianina Doroftea

Slim On Este O Platformă De Antrenamente Online.
slim On
doroftea.gianina@gmail.com
0740370878
Andreea  Tihulcă

Andreea Tihulcă

Rețea Privată De Sănătate
regina Maria
andreea.tihulca@reginamaria.ro
0723550363
Nizar  Badarnih

Nizar Badarnih


C.m.e. Dr. Nizar. K. Badarnih
bn2095k@gmail.com
0743494243
Roxana  Baban

Roxana Baban

Cabinet De Avocatură
Cabinet Avocat Roxana Baban
avocat.roxana.baban@gmail.com
0742985205
Mihai  Curecheru

Mihai Curecheru

Experiență În Proiectarea Produselor, Design Industrial Și Servicii De Inginerie.
avetech Design
mihai@avetechdesign.com
0740297535
Daniel  Cioancă

Daniel Cioancă

Club De Networking, Revista Online, Workshop-uri De Business
devos
daniel.cioanca@devos.ro
40740094332
Marius  Velescu

Marius Velescu

Principalii Importatori Și Distribuitori Din Sectorul De Comerț Cu Amănuntul Și Al Serviciilor Alimentare De Polietilenă Și Consumabile De Hârtie.
barrier Vacuum Bags
contact@ambalajepersonalizate.ro
0755116156
Ioana  Chirianu

Ioana Chirianu

Servicii De Hr
Ioana Chirianu Pfa
ioana.chirianu@gmail.com
0762050643
Adrian  Sorocaniuc

Adrian Sorocaniuc

Diagnostic Financiar Al Afacerii Și Consultanță
feedforward As Consulting
feedforward.as@gmail.com
0748198967
Robert  Dalas

Robert Dalas

Servicii Profesionale De Comercializare, Service Si Inchiriere De Scule Si Utilaje Pentru Constructii.
eurotech
robert.dalas@eurotech-iasi.ro
0740884203
Pavel  Moscalu

Pavel Moscalu

Servicii De Topografie Si Cadastru
Terracad Construct
terracad.construct@gmail.com
0741343456
Răzvan   Zvorișteanu

Răzvan Zvorișteanu


Promer Group
razvan.zvoristeanu@promer.ro
0745515741
Theodor  Irimescu

Theodor Irimescu

Cursuri De Tehnologie Adaptate Copiilor, Traineri Specializați Din Industria It Gata Să Inspire Tânăra Generație Spre A Lucra Cu Computerul.
code School
theodor@codeschooliasi.ro
40726210351
Claudia  Clicinschi

Claudia Clicinschi

Activitatile Educativ-reacreative.
esteli
claudia.clicinschi@yahoo.com
0725219179
Maria Magdalena  Maftei

Maria Magdalena Maftei

Anima Holidays Este Rezultatul Unei Experienţe De Peste 40 De Ani Și Propune O Nouă Formă De Turism, Un Turism Responsabil Pentru O Dezvoltare Durabilă Cu Scopul De A Asigura O Calitate Mai Bună A Vieţii Pentru Generaţiile Prezente, Dar Și Pentru Cele Viitoare.
Everyn Anima Holidays
mariamagdalenamaftei@gmail.com
40744762822
Mihaela  Musteață

Mihaela Musteață

Viva Fm Iași Este Un Post De Radio Local.
viva Fm
mihaela@vivafm.ro
0759037701
Daniel  Doroftea

Daniel Doroftea

Centru De Fitness/ Sală De Sport
fantastic Fit
daniel.doroftea@yahoo.com
0741080817
Ramona  Cervenciuc

Ramona Cervenciuc

Design Și Consiliere Vestimentară
sc Alira Trust World Srl.
contact@costumecuatitudine.ro
0747065919
Mihaela  Geangu

Mihaela Geangu

Paralela 45 Este O Agentie De Turism.
paralela 45
barlad@paralela45.ro
0745168798
Oana  Nicolcea

Oana Nicolcea


On Learning & Development
oana@on-hr.ro
40724936448
Diana  Grosu

Diana Grosu

Program De Televiziune
iași Tv Life
diana.grosu@iasitvlife.ro
0734545367
Ioana  Luca

Ioana Luca

Restaurant Cu Specific Spaniol
andalu Gastrobar
andalu.gastrobar@gmail.com
0740977316
Ovidiu  Stochici

Ovidiu Stochici

Singurul Club Particular Din Iași Participant În Campionatele Naționale Organizate De Federația Română De Baschet.
club Sportiv Stomart
stochiciovidiu@gmail.com
0747435666

Dorești să te alături comunității bizz.club Iași?